Only memories ♥

15. října 2013 v 14:13 | Christie.xx |  Louis Tomlinson

Title: Only memories ♥
About: Louis Tomlinson
By: Christie.xx
Krásný úsměv, magická osobnost...milá povaha se smyslem proo humor. Plavé jemně vlnité, skoro do pasu dlouhé hnědé vlasy a ten nejkrásnější, nejsametovější a nejsladší hlas na světě. Dokázal by ho poslouchat celé dny, ba i noci.
Voňavka, její voňavka, kterou vždy pokládala na jeho poličku v koupelně, stěžujíc si na to, že na své má málo místa. Ta, která mu tam vždycky vadila. Ta, kterou vždy dával zpátky na to správné místo, avšak kdykoli se vrátil, stála tam, kam ji pokládala ona. Už mu tam nevadí, naopak...
Ovladač od televize. vždy ho dávala vedle televize, která byla od sedačky dál, než je to běžné, díky rozměrům jejich obýváku. Dávala ho tam, protože nechtěla, aby se tak často díval na televizi a ano, zabralo to, protože se mu pro něj nechtělo vstávat. Teď ho tam sám pokládá a zlobí se na sebe, kvůli okamžikům, kdy na ni byl naštvaný.
Její seriály. Podle něj seriály nad míru trapné, na které se mnohdykrát dívala radši, než aby strávila nějaký čas s ním. Nyní mu dochází, že se neměl snažit ji od televize dostat, ale měl si přisednout, dívat se s ní, zatímco by ji láskyplně držel v náručí.
Pořádek. V domě podle něj až přehnaný, vše bylo podle odstínů barev, které byly sladěné tak, jako by do sebe volně přecházely. Přišlo mu to jako ztráta času, která se dala nahradit spousty jinými užitečnými věcmi a činnostmi. Teď mu došlo, že se měl přidat k ní, pomoct jí a užívat si slolečné chvíle, a její nebesky nádherný úsměv. Avšak včera kdyžř přišel domů, uklidil a seřadil vše tak jak to mělo být. Podle barev.
Hádky a zbytečná odloučení. Je mu líto toho, že nebyl rozumější a nesnažil se to vyřešit v klidu. Že se s ní hádal. Líituje každého křivého slova co jí kdy řekl, a dokonce si uvědomil, že jí kolikrát i křivdil.
Tohle všechno, je to jediné, co mu po ní zbylo. VZPOMÍNKY.
Chlapec ležící v nízké trávě, která chytla zářivě zelenou barvu. Letní vánek ho jemně hladil po tváři a pročesával jeho hnědé, záměrně rozcuchané vlasy. Vzduchem létaly padáčky od pampelišek. Horké slunce ho pálilo a zářilo na obloze bez mráčků. Zářilo přesně tak, jako zářila ona ksyž se smála. Byla jeho slunce, jeho zlato, jeho život. Byla jeho všechno.
Přemýšlel o tom, proč se věci v jeho životě odehrály, tak jak se odehrály. Mohl to ovlivnit? Mohl to změnit? Co když stačil jeden okamžik a všechno by tď bylo jinak? Neví to. Nejspíš to byla zkrátka jen...náhoda.
Náhoda...
Něco, co nečekáme.
Neco, co nás překvapí, ať mile, či ne.
Něco, co může ve vteřině změnit celý náš život.
Patří do našeho života? Ano.
Patří tam stejně tak, jako naše rozhodnutí, ztráty ale i nálezy.
I přesto. Proč se to stalo? Proč muselo tak krásný pár, milující se nade vše, i obětujíc svůj život, rozdělit něco tak hrozného jako je smrt? proč se to stalo zrovna jim?
Pokládal si tyto otázky stále a stále dokola, i když věděl že na ně nikdy nenalezne odpověď.
Bylo by lepší žít nalinkovaný život, bez citů a emocí? Ne. Nikdy by se s ní neseznámil. Nikdy by se do mí nezamiloval. Bylo by to lepší? Nemusel by teď prožívat tu skličující bolest, která ho stále pronásleduje...Ne, nebylo.
Protože ví, že se už nevrátí.
ONA se nevrátí.
NIKDY a to jediné co mu po ní zbylo, BUDOU NAVŽDY JEN VZPOMÍNKY.

Pozn. autora: Já vím, není to nějaký světoborný dílo, ale i přesto jsem se rozhodla to poslat. Tak mi tu kdyžtak nechte nějaký hvězdičky nebo komentíky, ať už kladný či ne, alespoň budu vědět co zlepšit :))
Vaše Christie.xx
 

13 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Líbí se vám tento článek?

Ano
Ne

Komentáře

1 Em Em | 16. října 2013 v 15:48 | Reagovat

Určitě se mi to líbí :))

2 Michelle Michelle | E-mail | Web | 17. října 2013 v 22:55 | Reagovat

Páni - pěkné :-)

3 Christie.xx Christie.xx | E-mail | Web | 18. října 2013 v 13:56 | Reagovat

Díky moc :-D

4 Denny Denny | 26. listopadu 2013 v 16:02 | Reagovat

Já pláču!!! To mi nemůžeš udělat! :D ne, kecam, je to fakt hustý, měla bys těch jenodílovek psát víc:) Je fajn, že nepoužíváš pořád ty samý slova a taky máš velmi pěknou úvodku. Taky si píšu příběh, a tak trochu začínám uvažovat, že si u tebe tu úvodku nechám udělat :D  :-D

5 Em Em | 8. února 2014 v 6:15 | Reagovat

It's soo sad, but beautiful! *tlesk, tlesk* :D

6 Em Em | 8. února 2014 v 6:19 | Reagovat

Ooops? Někdo má nahoře stejný jméno jako já! Why? To už je asi 6. Jen aby sis nemyslela, že to jsem já :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama