Directioners

28. listopadu 2013 v 13:21 | Christie.xx |  Moje žvásty




Fans jedné z nejpopulárnějších hudebních skupin současnosti.
Fans pěti krásných, talentovaných a jedinečných kluků.
Fans Louise, Harryho, Zayna, Nialla a Liama.
Někdo říká, že je to banda teploušů, někdo, že jim jsou ukradení a jiní, že jsou to ti nejdokonalejší kluci na světě.
Na první pohled slovo 'Directioners', vypadá jako výraz pro jednotnou skupinu lidí...nebo v tomto případě takovou velkou rodinu.
Bohužel tomu tak není. V poslední době se stále více Directioners rozdělují na 2 skupiny 'cizích' lidí.
'Eleanor shippers ' a 'Larry shippers'.
Dokonce jsem už i viděla, že o tom píšou v nejrůznějších časopisech...ale sami vlastně neví co říkají...
Nejdřív napíšou, že Louis má novou přítelkyni, Eleanor Calder. Potom, že Harry a Louis spolu chodí, a El je jenom zástěrka od managementu a nakonec, že Louis chodí s Eleanor, Harry je bisexuál a schází se úplně s někým jiným.
Nikdo z nás vlastně neví jak to je. Možná to někdo napsal jenom aby měl peníze a ostatní se toho chytli, a nebo jsou prostě Harry a Louis jenom nejlepší kamarádi a El a Louis jsou opravdový pár.
A nebo mají média prostě a jednoduše pravdu.
Zkrátka jde o to, že tyto 2 skupiny lidí, jsou vlastně lidi, kteří mají jeden zájem (a tím je 1D) a přitom na sebe vzájemně útočí a nadávají si.
Je to jako když je žena a muž, kteří se vezmou (jako příklad dejme vytvoření skupiny 1D). Žena má matku a otce a stejně tak i muž ('Eleanor shippers' a 'Larry shippers'). Rodiče ženy a rodiče může se stále hádají, a vzájemně se nenávidí (přesně jako EP a LP). Ale nakonec, když spolu muž a žena mají dítě, rodičům z obou stran (EP a LP) dojde, že musí držet pospolu, protože jsou jedna velká rodina a usmíří se. (Co bude to 'malé dítě', které tyto 2 skupiny lidí usmíří zase do té jedné velké rodiny, která by pro těch 5 bláznů udělala cokoli?)...
I když je pravda, že se to v poslední době trochu uklidnilo, ale pořád mě to tak trochu štve :'(

Můj názor je, že je vcelku jedno jak to El, Loui a Harry mají. Myslím, že hlavní je, že pomalu a jistě dobývají první místa hitparád...teda už se vlastně stalo :D ale myslím, že když dojde na to nejhorší, jsme pořád ta jedna velká rodina jako na začátku.
Jenom můj názor... vaše Christie.xx
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama