Leden 2014

New Life- 4. kapitola

30. ledna 2014 v 18:37 | 00Michelle00 |  New Life
Title: New life
Part: 4
By: 00Michelle00

New Life- 3. kapitola

23. ledna 2014 v 19:20 | 00Michelle00 |  New Life
Title: New life
Part: 3
By: 00Michelle00

Thanx for you guys!!

22. ledna 2014 v 17:41 | Christie.xx , SaMík |  Moje žvásty
Hellou!! Chtěli jsme vám za celý náš tým poděkovat! Už máme 6000 návštěv... wow! To jsme nečekali ani ve snu! Takže jediné co může me říct je #KeepCalmBecauseYou'reBest!!!


Wanna Be??

20. ledna 2014 v 14:39 | Christie.xx , SaMík |  Info

Je to tak jednoduché. Stačí splnit pár podmínek a místo mezi Affs může být tvoje!!
Stačí jen vyplnit pár následujícíh bodů a poslat na e-mail : christiexx.tomlinson@gmail.com

1. URL adresa na tvůj blog
2. proč chceš být mezi affs právě na tomto blogu
3. čím tě tento blog zaujal
4. chodíš na tento blog, nebo jsi na nj narazil/a náhodou
5. mám svou ikonku / nechám to na tobě (v pípadě, že ikonku máte, pošlete ji jako přílohu)
6. téma blogu (nemělo by se příliš lišit od témat One Direcion, Little Mix, The Vampire Diaries)

A je to. Je pár odpovědí, tak neleňte, a pište!! :))

Heey Guys!!

20. ledna 2014 v 13:40 | SaMík |  Info

Ahoj. Nevím jak začít... No nejspíš bych chtěl nejdřív poděkovat Christie.xx, že mi dovolila to tady z poloviny vést. Teda ze třetiny, když jsme tu 3 :D. Nutno dodat, že jsme dnes ani já, ani Christie nebyli ve škole, protože se stala velmi smutná věc, takže jsme teď v Německu. Spousty z vás nás znají skrz Facebook, Twitter, Skype či jiné sociální sítě, a tak víte, že jsme si s Christie velmi blízcí, známe navzájem své rodiny, oblíbená místa, tajemství... a jsme spolu tak často, že všechno, co je její, už považuji za svoje, a naopak. Takže nás oba dost dostalo, když jsme se dozvěděli, že její děda z tátovo strany umřel. Měl jsem ho rád, jako by byl můj vlatní, protože bydlel v Německu, kam my s Christie každý víkend jezdíme, a trávili jsme s ním hodně času. Dneska se konal pohřeb, a je mi ctí, že mě Christie, bere jajo svou oporu, a jako někoho komu může věřit. Je to hrozné, že se takovéhle věci potvrzují při takových situacích... Snažím se ji jakkoli rozveselit, jenom aby na to moc nemyslela, i když je mi jasné, že to ani nejde, protože je ještě moc brzo. Ale i tak, počas mého "rozptylování", jsem ji "donutil" napsat pár kapitol povídky a tak se tu už brzy objeví. Jinak se budu podepiovat jako SaMík. Tak, a co váš víkend, jaký byl??

New Life- 2. kapitola

19. ledna 2014 v 19:04 | 00Michelle00 |  New Life
Title: New life
Part: 2
By: 00Michelle00

PF 2014

6. ledna 2014 v 16:02 | Christie.xx |  Moje žvásty

Heeey guys!!! HAPPY NEW YEEEEAR!! Miluju oslavy, party a všechno kde zní hudbááá! Je to božíííí!!
Ano, ano, už jsem se uklidnila. Tak v první řadě, bych se vám všem co na tento blog chodíte, chtěla omluvit, že jsem ho pozastavila. Ale to víte, svátky, výlety, a ještě k tomu všemu jsem musela malovat obrázky na talentovky. A víte co je na tom nejsmutnější? Oni mi ty obrázky už nevrátí!!! Ale abych se vrátila k tomu co jsem vám chtěla říct. Kolem 20. ledna bych měla dotat nový netebook a s ním i internet, takže se můžete spolehnout, že tu maximálně od konce ledna, kdždý den něco přibyde. Dále jsem si pak řekla, že vás hodně čte 3 worlds, 3 lies and 1 true, takže za to, že jte byli tak hodní, a komentovali, zítra vám tu přibyde nová kapitola! a další novinka! Já a můj BFF Sam stejně jako slintáme po 1D (obrazně:DD), tak milujeme i Upíří denníky (The Vampire Diaries), a tak jsme se rozhodli, že by jsme tu udělali sekci i na toto téma. Když říkám, že jsme se dohodli, vyplývá z toho další zpráva!! Samuel souhlasil s tím, že bude novým spoluadminem tohoto blogu! To znamená, že se v nejbližší době ozve aby vás pozdravil:DD A dále pak taky máme námět na novou povídku, která je samosřejmě ještě v nedohlednu, jen vám to oznamuji, a myslím, že ji budeme psát spolu. taky jsem chtěla říct, že jste mi udělali hroznou radost, tím, že komentujete. Great Thanx!! Samosřejmě i návštěvností! Taky jsem se rozhodla posílit blog o ještě jednu adminku, 00Michelle00, též má BFF. Nepřidává moc často, protože má svůj blog, ale za to jsou její práce kvalitní, narozdíl od těch mých -__- budu na sobě muset zamakat :DDD
NO, TAKŽE ABYCHOM SI TO SHRNULI.
1. Tento blog má 3 adminy. Já (Christie.xx), SaMík a 00Michelle00
2. Zamýšlela jsem nad tím, že bych tu zavedla sekci na téma The Vampire Diaries, proto bych chtěla vědět, co si o tom myslíte, tak to písněte do komentu pls :))
3. Od 25. ledna sem budu přidávat každý den.
4. Jestli budete komentovat, budu FF 3 worlds. 3 lies and 1 true, přidávat obden.
5. Na některých povídkách budu spolupracovat se SaMíkem.
6. Nezapomeňte. YOU ONLY LIVE ONCE!! Takže si užívej dokud můžeš!!

vaše Christie.xx